Obecny asortyment produktów dla hodowców jest zróżnicowany nawet z uwzględnieniem ras

Hodowcy zwierzaków wszelkiej maści mają teraz znacznie uproszczone zadanie. Życie hodowcy nie zmusza już do tak wielkich nakładów pracy i czasu, jak jeszcze niewiele lat temu. Zarówno opiekowanie się zwierzakami jak i ich karmienie są o wiele prostsze dzięki wielkiej liczbie sklepów zoologicznych, oferujących tak szeroki wachlarz produktów dla klientów, jaki tylko się chce.

Pies, Shi-Tzu

Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Zaczynając od odżywek w przeróżnej formie dedykowanych poszczególnym gatunkom zwierząt, poprzez legowiska dla psów – szeroki wybór na stronie budki dla kotów, klatki dla papug i akwaria dla rybek oraz wielką ilość pozostałych umilaczy życia, a na preparatach do pielęgnacji skończywszy. Cokolwiek jest potrzebne zwierzakowi, lub cokolwiek wymarzy sobie właściciel, można kupić w dowolnym sklepie zoologicznym. Na dodatek, większość produktów została zróżnicowana nie tylko pod względem ilości produktu w opakowaniu czy gatunku zwierzęcia, dla którego jest dedykowana

Dzisiejszy wachlarz produktów dla hodowców jest podzielony również z uwzględnieniem ras występujących w obrębie określonego gatunku, a także dedykowany grupom podopiecznych pozostających w dokładnie sprecyzowanych warunkach hodowlanych.

koty

Autor: valeriy osipov
Źródło: http://www.flickr.com

I tak na przykład, karmy dla kotów nie dzielą się już jedynie na te mokre albo granulatowe, ale można pośród obydwóch grup znaleźć produkty oferowane dla zwierzaków mieszkających cały czas w domu bądź mieszkających częściowo w obejściu a częściowo w domu. Pewne firmy specjalizują się nawet w tworzeniu rodzajów karmy zakładając odmienne potrzeby zwierząt. Celnym przykładem tej dużej specjalizacji może być .

Zauroczył Cię ten artykuł? Wejdź w podany link i pod nim jest moja strona internetowa (http://www.zielonalapka.com/pl/c/ODSTRASZACZE-CHEMICZNE/106) z następnymi wiadomościami na ten wątek.

Produkuje ją firma z Belgii działająca na rynku zoologicznym już kilkadziesiąt lat.

Jej oferta zawiera karmy dla psów i mniejszych czworonogów, jak choćby koszatniczki czy chomiki, a także dla ptaków. Dla każdego z gatunków gryzoni oferowana jest inna mieszanka, odpowiadająca swoim składem temu, czym zwierzak żywi się w swoim naturalnym otoczeniu.

Zostaw odpowiedź

*