Czy jesteś świadom jak kupić idealną karmę dla swego psa?

Naszym ulubieńcom pragniemy zapewnić idealne warunki bytowe, bo dzięki temu mają szansę towarzyszyć nam w świetnej kondycji przez szereg lat.

Warto mieć na uwadze, jak ważne znaczenie ma karma, jaką na co dzień serwuje się zwierzakowi. To od niej zależy jego witalność i kondycja. Pies powinien zjadać specjalnie przygotowaną karmę.
Perfect Breed

Źródło: www.sxc.hu
Nie wszyscy są świadomi, że ich pupile potrzebują specjalnej diety i nie mogą dostawać przysmaków z ludzkiego talerza. Sporo potraw z ludzkiego jadłospisu jest dla psów zbyt ciężka, albo posiada szkodliwe składniki. Pies powinien dostawać specjalnie przygotowaną karmę lub gotowe mieszanki, które można zakupić w marketach zoologicznych. Jedzenie dla psa (sprawdź ofertę na kamizelka odblaskowa dla psa) ma postać mieszanki suchej albo wilgotnego posiłku w puszkach lub konserwach. Karmę trzeba dopasować do potrzeb i kondycji zwierzęcia, nie wolno zapominać również o wskazanej porcji świeżej wody. Dlatego tak istotne jest odpowiednie karmienie psa od małego (poznaj więcej)
Kusząc się na nabycie gotowej karmy dla psa, przy wyborze pokarmu należy wziąć pod uwagę ważne warunki. Wiele osób decyduje się na sprawunek karmy sprzedawanej w popularnych sklepach, ponieważ wyróżnia się ona przystępną ceną oraz łatwym dostępem. Niemniej pewne zwierzaki mogą wymagać specjalistycznej i droższej karmy, którą można kupić w dobrych punktach zoologia, w gabinetach weterynaryjnych, jak

Perfect Breed

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com

też bezpośrednio u przedstawiciela lub producenta.

Karma powinna zaspakajać potrzeby zwierzęcia

Pies, podobnie

Pudelek

Autor: edgar0587
Źródło: http://www.sxc.hu

Gdzie kupić karmę dla swego psa?jak człowiek, potrzebuje regularnych dostaw witamin i minerałów. Dzięki temu bywa zdrowy, ma błyszczące futerko i mocne zęby oraz kości. Istnieje dużo mieszanek dopasowanych do specjalnych potrzeb psów. Karmy dzielone bywają na mieszanki produkowane dla niewielkich oraz większych pies, aktywnych pupili, dla seniorów czy rekonwalescentów. Tego rodzaju karmy są kompletowane pod czujnym okiem specjalistów, zatem ich receptura obfituje w składniki korzystne dla zwierzaków. Decydując się na sprawunek karmy, trzeba określić, jakie potrzeby wykazuje nasz ulubieniec i do nich dopasować odpowiednią mieszankę, owej podpowiedzi odnośnie karmy udzieli nam właściciel hodowli od której kupujemy psa (zapraszam do lektury)

Jeśli nie umiemy dokonać wyboru, można skonsultować się z weterynarzem, który zajmuje się pupilem i zna sytuację zdrowotną naszego psiaka.

Zostaw odpowiedź

*