Dlaczego powinno się karmić psy i koty dobrymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

Wielu ludzi trzymając w domu psa czy kota będzie go karmić tym, co zostanie po obiedzie i innych posiłkach. Jednak nie będzie to najlepsze wyjście i w dłuższym okresie czasu może spowodować kłopoty ze zdrowiem naszego zwierzaka.

purina one

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com
Domowe posiłki mogą zawierać sporo różnych przypraw, czasem też w nich będą barwniki i konserwanty, co niestety nie jest pożądane dla futrzastych przyjaciół. Dlatego też jeśli będzie się chciało mieć w swoim domu prawdziwe zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich należyte żywienie. Najlepsze będą tutaj specjalistyczne karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina. Posiada ona w ofercie produktowe linie dla zwierzaków w każdym wieku, między innymi psy zajadają się niesamowicie karmami z serii pro plan purina – sprawdź sam.
Specjalistyczne karmy dla kotów i psów mają wiele zalet, dlatego też są znacznie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Po pierwsze zawierają one odpowiednio zbilansowane składniki, dobrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Na przykład seria purina cat chow jest dostępna w wersji dla młodych, rosnących kotów, dorosłych zwierząt oraz seniorów.https://sklep.acana.com.pl/57-zabawki-dla-psow zabawki dla psówKażdy rodzaj karmy dostosowany jest do konkretnych potrzeb zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania na kalorie.

Dane serie tego producenta różnią się trochę od siebie, chociaż wszystkie trzymają odpowiednie normy jakości. Przykładowo purina one (repliki) ma w swoim składzie formułę Actilea, jaka znacznie wspomaga układ odpornościowy zwierząt.

Zostaw odpowiedź

*